Miot D

MIOT D - 07.07.2015  Chilli & Caine (WINGS OF MY DREAM Litter)


Cain Chili announce WingsofMyDreams litter Illa Kuvianartok

 

Cain Chili announce WingsofMyDreams pedigree

 

Chilli head sign 

 Cain head sign
CH. PL
CHILAM SNOWBIRD Illa Kuvianartok
BISS
Shomont Rasin Cain ShCM
DOB 26.10.2010 DOB 11.07.2010
HD-A ED 0/0 Eyes:clear PN: N/N HD-4:0 ED 0/0 Eyes:clear PN: N/N
Coat Lenght: LC Carrier
   
   
   
Owner:Gisela A. & Artur J.Makarewicz
Illa Kuvianartok(PL)
Breeder:Gisela A. & Artur J.Makarewicz
Illa Kuvianartok(PL)
Owner:Susan Thompson & Keith Givens,
Shomont (UK)
Breeder:Susan Thompson & Keith Givens,
Shomont (UK)
   

 

pl

W dniu 7 lipca 2015 z tego wyjątkowego skojarzenia przyszło na świat 6 zdrowych i dorodnych szczeniąt. 3 pieski i 3 suczki.

Sex-Male-iconBISS Shomont Rasin Cain ShCM
Cain - to piękny pies zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, o bardzo miłym łagodnym charakterze, spokojny i pełen miłości. Zarówno on, jak i jego brat to doskonale pięcioletnie malamuty. Z matką, braćmi i siostrami, pracuje w zespole sześciu psów i zawsze daje z siebie 100% zaangażowania. Regularnie strtuje w rajdach w Wielkiej Brytanii z bratem Nikiem. Jesteśmy bardzo dumni z jego kariery, choć nie jest pokazany często ma na swoim koncie wiele spektakularych zwycięstw, w tym 3 CC, 2 CC i 1 resCC. Dwa lata z rzędu Cain zdobywa BISS na bardzo prestiżowej wystawie Alaskan malamute Club UK!,Show Certificate of Merit,13 BOB i 3 x Working Group Winner. On jest absolutnym dżentelmenem i kocha wszystkich.

Sex-Female-iconCH Pl CHILAM SNOWBIRD Illa Kuvianartok "Chili"
Chili - piękna, o najsłodzym wyrazie, doskonała w każdym calu nasza Smerfetka. W tym wesołym imieniu zawarty jest cały charakter Chilusi! Mała zadziora,z własnym zdaniem, której wszędzie pełno. Kiedy w domu rodzą się szczenięta Chili jest pierwsza, która musi je wszystkie powąchać, wylizać i bawić się z nimi. Rozstanie z maluchami zawsze bardzo przeżywa i przez kilka tygodni chodzi smutna, szukając swoich rozbrykanych, małych towarzyszy zabaw. Do obcych podchodzi z rezerwą. Jednak wszyscy, którzy choć raz ją spotkali nie mogą od niej oderwać oczu i zgodnie twierdzą, że zapada im głęboko w pamięci, że ma coś w sobie mistycznego i tajemniczego, coś, co trudno jest okreslić słowami. choć to jeszcze młoda suczka - udowodniła, że jest doskonałą, troskliwą matką. Swoim szczeniętom przekazała najlepsze cechy. Jej  potomstwo sięga po najwyższe laury wystawowe - BISS Baby, BIS SzczeniąT, BIS Junior a nawet BOG II w wieku 9 miesięcy, multi BOB, CACIB, są Championami Finlandii i Estonii!
Ale przede wszystkim wszystkie te Kuvianartoki cieszą ludzkie serca, są towarzyszami w codziennym życiu, oddanymi przyjaciółmi i członkami rodzin na całym świecie!

uk

Yahooo...07/07/2015 Puppies out of Cain and Chilli was born. We have 6 healthy puppies - 3 boys and 3 girls.

Sex-Male-icon
BISS Shomont Rasin Cain ShCM.
BISSP.BISP.BISSJ.WJW. INT. CH, Multi CH RASTA MAN Shamanrock"Rasty" & Chayo Black Widow

Cain is beautiful inside and outside, a very kind gentle soul, calm and loving. Both he and his brother get on really well at almost 5 year old. With his mother, brothers and sisters, he works in a six dog team and has always given 100% when working. He regularly works in rallies in the UK with his brother Nik. We are very proud of his show career, even though he isn’t shown extensively he has many awards including 2 Challenge Certificates, 3 reserve Challenge Certificates 2 Best in Shows at the Alaskan Malamute Club UK on consecutive years, Show Certificate of Merit, 13 BOB and 3 Working Group 1. He’s an absolute gentleman and loves everyone.

Sex-Female-icon
POLISH CHAMPION
CHILAM SNOWBIRD Illa Kuvianartok "Chili"
APPANACHIE'S BRAVEHEART Lupus Austriae & ROYAL BEAUTY Illa Kuvianartok

Chili our sweet princess  has proved her great breeding worth. All puppies from Chili's first litter ( WILD ALASHAK) have an excellent exterier, absolutely perfect movement and wonderful temperament. They are placement on BIS and BOG competition!They are Champions! We are very proud of them. We have big hope, that the new born babies will be like their parents - great malamutes!